BlogoSfera



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

BlogoSfera

BlogoSfera

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

    Σίγουρα λεφτά στη ρουλέτα

    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 40
    Points : 4475
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/05/2012
    Ηλικία : 33

    Σίγουρα λεφτά στη ρουλέτα Empty Σίγουρα λεφτά στη ρουλέτα

    Δημοσίευση  Admin Κυρ Μάης 13, 2012 11:34 pm

    Σύστημα Martingale

    Ίσως το πιο γνωστό σύστημα στον κόσμο, με εφαρμογή στο blackjack και τη ρουλέτα, το Martingale υποδεικνύει στον παίκτη να διπλασιάζει το ποντάρισμά του μετά από κάθε χαμένο ποντάρισμα. Το σύστημα αυτό εφαρμόζεται καλύτερα σε πονταρίσματα 1/1 και ιδιαίτερα σε κόκκινο ή μαύρο. Στην πράξη:

    Ποντάρισμα €5 – Χαμένο
    Ποντάρισμα €10 – Χαμένο
    Ποντάρισμα €20 – Κερδισμένο
    Οπότε έχοντας ποντάρει €35 ο παίκτης κερδίζει €40. Μετά από κάθε κερδισμένο ποντάρισμα, το σύστημα ξεκινάει από την αρχή.

    Ένα πρόβλημα του συστήματος Martingale είναι τα όρια του τραπεζιού. Αν δηλαδή το αρχικό ποντάρισμα του παίκτη είναι υψηλό, και ακολουθήσουν αρκετοί διπλασιασμοί και επιπλέον χαμένα πονταρίσματα, ο παίκτης μπορεί να φτάσει το όριο και να μην μπορεί να διπλασιάσει άλλο, με αποτέλεσμα το σύστημα να αχρηστεύεται και ο παίκτης να έχει υψηλές απώλειες. Αξίζει να σημειωθεί επίσης πως το σύστημα Martingale απαγορεύεται σε πολλά καζίνο, αλλά δεν απαγορεύεται στα ίντερνετ καζίνο (ακόμα ένα πλεονέκτημα του να παίζεις καζίνο από το σπίτι σου).


    Το σύστημα αυτό εφαρμόζεται κυρίως στα πονταρίσματα (μαύρο-κόκκινο), (even-odd) και (1-18 - 19-36).
    Επειδή το έχω δοκιμάσει προσφέρει σίγουρα κέρδος αρκεί να έχετε ένα μεγάλο κεφάλαιο να κινηθείτε. Να έχετε υπολογισμένο στο μυαλό σας ότι μπορεί να βγει και 8-9 φορές το ίδιο χρώμα. Μου έχει τύχει (πολύ πιθανόν να είναι κλεψιά του καζίνο. Εγώ το δοκιμάζω με ποντάρισμα 0.5 ή 1 ευρώ.

    Αν βγάλει 8 φορές το ίδιο και ποντάρετε για 9η φορά θα έχετε 1-2-4-8-16-32-64-128-256 (άθροισμα = 511 ευρώ)
    Πολλά λεφτά!!!

    Αυτά...
    Δοκιμάστε το αν θέλετε και καλά κέρδη.

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Απρ 18, 2024 11:43 pm